Sky field file (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Display
sk: Zobraziť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: original
sk: pôvodný

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
