Sky field file (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Display
sl: Prikaz

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: original
sl: prvotna
