Sky field file (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Audio
sv: Ljud

en: Display
sv: Visa

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: original
sv: ursprunglig

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.
