Sky field file (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
