Sky field file (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Display
ar: العرض

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Video
ar: فيديو

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: original
ar: الأصلية

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.
