Sky field file (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Display
az: Monitor

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: original
az: orijinal

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
