Sky field file (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: File
be: Файл

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Display
be: Паказ

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: original
be: першапачатковы

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
