Sky field file (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Display
et: Kuva

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: original
et: originaal

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.
