Sky field file (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: File
eu: Fitxategi

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Display
eu: Bistaratu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera
