Sky field file (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: File
he: קובץ

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Display
he: תצוגה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Video
he: וידאו

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: original
he: מקורי

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.
