Sky field file (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Video
hu: Videó

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: original
hu: eredeti

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.
