Sky field file (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: File
is: Skrá

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: Display
is: Sýna

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
