Sky field file (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Audio
ja: オーディオ

en: Display
ja: 表示

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Video
ja: ビデオ

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: original
ja: オリジナル

en: Upload destination
ja: アップロード先

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ja: 拡張子はスペースまたはコンマで区切り、最初にピリオドを使わないでください。
