Sky field file (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Display
lv: Ekrāns

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: original
lv: oriģināls

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.
