Sky field file (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Display
oc: Afichatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
