Sky field file (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Display
th: แสดงผล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
