Sky field file (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Display
uk: Показ

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Video
uk: Відео

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: original
uk: оригінал

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.
