Skype Status (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Message
vi: Thông điệp

en: Format
vi: Định dạng

en: Chat
vi: Trò chuyện

en: Call
vi: Gọi
