Skype Status (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Action
es: Acción

en: Message
es: Mensaje

en: Format
es: Formato

en: User profiles
es: Perfiles de usuario

en: This will override any other link you have set.
es: Esto sobrescribirá cualquier otro enlace que haya dispuesto.
