Skype Status (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Message
nl: Bericht

en: Format
nl: Opmaak

en: User profiles
nl: Gebruikersprofielen

en: Profile field for Skype ID
nl: Profielveld voor Skype-ID

en: Skype status
nl: Skype-status

en: Skype Status module successfully installed. Please review the available <a href="@settings">configuration settings</a>.
nl: De Skype Status-module is succesvol geïnstalleerd. Controleer de beschikbare <a href="@settings">instellingen</a>.

en: Retrieves Skype online status information for users.
nl: Haalt de online Skype-status informatie op voor alle gebruikers.

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Show the title for this field
nl: Laat de titel voor dit veld zien

en: Uncheck this box to hide the title for the chosen field.
nl: Vink dit vakje uit om de titel voor het gekozen veld te verbergen.

en: Call
nl: Bel

en: Button style preference
nl: Knopstijl voorkeur
