Skype Status (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Message
tr: İleti

en: Format
tr: Biçim

en: User profiles
tr: Kullanıcı profilleri

en: Chat
tr: Sohbet

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.
