Skype Status (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Message
uk: Повідомлення

en: Format
uk: Формат

en: User profiles
uk: Профілі користувачів

en: Chat
uk: Чат

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Call
uk: Виклик
