Skype Status (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Message
he: הודעה

en: Format
he: פורמט

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Call
he: התקשר/י
