Skype Status (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Message
fi: Viesti

en: Format
fi: Muoto

en: Chat
fi: Pikaviestin

en: This will override any other link you have set.
fi: Tämä ohittaa kaikki toiset linkit joita olet asettanut.
