Skype Status (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Message
hu: Üzenet

en: Format
hu: Formátum

en: User profiles
hu: Felhasználói profilok

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.
