Slack (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur
