Slack (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon
