Slack (7.x-1.6) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Username
gd: Ainm-cleachdaiche

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Image
gd: Dealbh

en: Configuration
gd: Rèiteachadh

en: Color
gd: Dath
