Slack (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө

en: Send message
mn: Зурвас илгээх
