Slack (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Color
my: အရောင်
