Slack (7.x-1.6) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Message
no: Melding

en: Image
no: Bilde

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Color
no: Farge

en: Send message
no: Send melding

en: User message
no: Brukermelding
