Slack (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Text
ar: نص

en: Fields
ar: الحقول

en: General
ar: عام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Color
ar: اللون

en: minutes
ar: دقائق

en: Posts
ar: المحتوى

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
