Slack (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Color
bg: Цвят

en: minutes
bg: минути

en: Posts
bg: Мнения

en: years
bg: години

en: Send message
bg: Изпрати съобщение
