Slack (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Fields
bs: Polja

en: Color
bs: Boja

en: Posts
bs: Postovi

en: Send message
bs: Pošalji poruku
