Slack (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Fields
ca: Camps

en: Configuration
ca: Configuració

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: minutes
ca: minuts

en: Posts
ca: Articles

en: File types
ca: Tipus d'arxiu

en: years
ca: anys

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
