Slack (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Text
el: Κείμενο

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Fields
el: Πεδία

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Color
el: Χρώμα

en: minutes
el: λεπτά

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: years
el: έτη

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
