Slack (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Fields
et: Väljad

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Color
et: Värv

en: minutes
et: minutit

en: Posts
et: Postitusi

en: File types
et: Failitüübid

en: years
et: aastat

en: Send message
et: Saada teade

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
