Slack (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua

en: days
eu: egunak

en: Fields
eu: Eremuak

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
