Slack (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: Text
fi: Teksti

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: Fields
fi: Kentät

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Color
fi: Väri

en: months
fi: kuukausia

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: File types
fi: Tiedostotyypit

en: years
fi: vuosia

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
