Slack (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Text
gl: Texto

en: days
gl: días

en: Fields
gl: Campos

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: Color
gl: Cor

en: Posts
gl: Entradas

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
