Slack (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Text
gu: લખાણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
