Slack (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Text
hr: Tekst

en: Fields
hr: Polja

en: General
hr: Općenito

en: Configuration
hr: Postavke

en: Color
hr: Boja

en: Posts
hr: Unosi

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
