Slack (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Uses
hy: Օգտագործում
