Slack (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Message
is: Skilaboð

en: Image
is: Mynd

en: Text
is: Texti

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: Fields
is: Svæði

en: General
is: Almennt

en: Color
is: Litur

en: Posts
is: Færslur

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: About
is: Um
