Slack (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Message
ja: メッセージ

en: Image
ja: 画像

en: Text
ja: テキスト

en: hours
ja: 時間

en: days
ja: 日

en: Fields
ja: フィールド

en: General
ja: 全般

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Color
ja: 色

en: months
ja: 月

en: Channel
ja: チャンネル

en: Image URL
ja: 画像URL

en: minutes
ja: 分

en: Posts
ja: 投稿

en: years
ja: 年

en: Send message
ja: メッセージを送信

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Image files
ja: 画像ファイル
