Slack (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
