Slack (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Fields
lv: Lauki

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Channel
lv: Kanāls

en: minutes
lv: minūtes

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: File types
lv: Datņu veidi

en: years
lv: gadi

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
