Slack (7.x-1.7) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: Fields
nn: Felt

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Color
nn: Farge

en: minutes
nn: minutt

en: Posts
nn: Innlegg

en: Send message
nn: Send melding
