Slack (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: Posts
ps: ليکنې

en: About
ps: په اړه
