Slack (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Configuration
ro: Configurație

en: Color
ro: Culoare

en: Posts
ro: Articole

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
